HAHAHA Very Happy To bylo oczywiste, ze wygraja.
Sob 21:54, 02 Maj 2009 Zobacz profil autora

Nie 14:50, 03 Maj 2009 Zobacz profil autora
Kowal
Dominating!

Posty: 5653

Skąd: wwa rmw

pierdolona chelsea, jak awansuja do finału to sie załamie, ale jest jeszcze 45 minut...
Śro 21:37, 06 Maj 2009 Zobacz profil autora
Kowal
Dominating!

Posty: 5653

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
TAK! TAK! TAAAAAAAAAAAAAAA

czelsi ukarana w morde jebana!!! widzieliscie jak sie Balak w morde jabany niemiaszek srał do sędziego? HAHAHAHHAHAHAHA!!!!

Ostatnio zmieniony przez Kowal dnia Śro 22:42, 06 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 22:41, 06 Maj 2009 Zobacz profil autora
Bestyja
Ciężkozbrojny

Posty: 3256

Skąd: Biesiadny Zagajnik

Oglądałem ostatnie 20 minut. Niech ktoś mi powie proszę (ogólnie dzisiejszej piłki nożnej) czy kiedyś sędziowie zawsze przedłużali mecze? Jak patrzę w przeszłość to przypominają mi się mecze kiedy normalnie się kończyło po 90 minutach. Teraz stało się normą że przedłużają o te 3, 4 minuty. Fakt że czasem się przeciąga tam coś, ale wydaje mi się że dodatkowy czas powinien być na wyjątkowe sytuacje.
No też się dziwię że Balak nie dostał czerwonej kartki za zachowanie.

Kowal, stawiam jedno Fresco na Manchaster, wchodzisz w to? Smile
Czw 12:39, 07 Maj 2009 Zobacz profil autora
Kowal
Dominating!

Posty: 5653

nie no, zawsze dodawali czas, to tak jest, że na przerwy po bramkach i jakieś inne pierdoły schodzi czas i trzeba go oddać. mnie nie chodziło o to, że balak powinien dostać czerwoną tylko o to że cieszył mnie widok jego rozwścieczonej, bezradnej, szwabskiej mordy. co do sędziowania w tym meczu było ono w obie strony niedobre. o ile w ostatniej sytuacji obrońca barcy toure nie zagrał ręką, a co najwyżej pachą i nie powinno być karnego (to wtedy co balak sie srał), ale za to w innej sytuacji była reka pique w polu karnym. natomiast barcelone skrzywdził w ten sposób, że wyrzucił abidala, a tam nie było mowy po faulu, bo anelka, jebany symulant przewrócił sie o własne nogi.
ofc byłem za barcą, aczkolwiek musze przyznać, że czelsi była nieco lepsza, ale to jest piłka, gra sie do końca i opór sie ciesze z takiego rezultatu
nie założe sie o wynik finału, bo w sumie manchester i barcelona to dwie drużyny, którym zawsze najbardziej kibicowałem w europejskich finałach i jakkolwiek finał sie nie skończy, nie będe zawiedziony. chociaż troche bardziej jestem chyba za barcą, gdyz manu zdobył LM w zeszłym sezonie (chociaż gdyby manchester wygrał to byłoby niezwykłe osiągnięcie - 2LM pod rząd). ciekaw jestem także, kto okaże się prawdziwym gwiazdorem: c.ronaldo, czy może młodziutki messi albo henry, który nigdy jeszcze nie zdobył ligi mistrzów (a miał okazje w arsenalu - przegrany finał, właśnie z barceloną), a ze wszystkich piłkarzy na świecie jest tym, który całym swoim dorobkiem najbardziej na to zasługuje, co dodatkowo przemawia do mnie aby być leciutko za barceloną

Posty: 5092

hahahaha Very Happy A drogba - "wystarczy juz, wystarczy"

ed:

Ostatnio zmieniony przez Steel Punch dnia Czw 13:41, 07 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 13:36, 07 Maj 2009 Zobacz profil autora
dziadzia
Maniakalny Psychopata

Posty: 4743

Skąd: inąd

Leszek kibicuje Legii!
Ja przez wczorajszy wiatr i deszcz nie mogłem oglądać choć decydujące było to, że mama oglądała "dobry film", więc meczyk oglądałem na zczuba.pl Razz
Barca Sprite
Czw 17:09, 07 Maj 2009 Zobacz profil autora
Kowal
Dominating!

Posty: 5653

swoją drogą ballack może byc troche sfrustrowany i wkurwiony bo:
-przegrał finał mistrzostw świata (z brazylią - 2002)
-przegrał finał mistrzostw europy (z hiszpanią - 2008)
-przegrał 2 finały ligi mistrzów (w zeszłym roku i jakieś 7(?) lat temu w barwach bayeru leverkusen, przeciwko realowi madryt)

Posty: 5653

Wooo! Szachtar z Mariuszkiem Lewandowskim w składzie wygrał Puchar UEFA.
Śro 23:54, 20 Maj 2009 Zobacz profil autora
Kowal
Dominating!

Posty: 5653

zajebisty finał i zasłużone zwycięstwo, gz dla Xaviego, Iniesty, Puyola, mistrzostwo europy i liga mistrzów w ciągu jednego roku
Śro 23:21, 27 Maj 2009 Zobacz profil autora
Steel Punch

Posty: 5092

Messi mistrzem. Cristiano... NIe podobalo mi sie jego zachowanie pod koniec meczu. Powoli zaczyna mu odpierdalac.
Czw 3:50, 28 Maj 2009 Zobacz profil autora