Pon 0:57, 14 Cze 2010 Zobacz profil autora

Pon 1:11, 14 Cze 2010 Zobacz profil autora
Kowal
Dominating!

Posty: 5653

Heh, Słowacja już wygrywała 1:0 z Nową Zelandią, kiedy Ci w 93 minucie wyrównali na 1:1. Co do Słowacji: TAK KOŃCZĄ FRAJERZY!
Wto 15:47, 15 Cze 2010 Zobacz profil autora
Kowal
Dominating!

Posty: 5653

Z uwagą obejrzałem całą konfrontację Wybrzeża z Portugalią. 0:0 trochę rozczarowuje, ale w pierwszej połowie obie drużyny grały dość ostrożnie, a w drugiej mimo większego ożywienia (szczególnie w końcówce) zabrakło wykończenia. Bezbramkowy wynik jest także w dużej mierze zasługa tego, że obie drużyny naprawdę nieźle murowały się w obronie.
Ale przechodząc do tego, o czym chciałem mówić - Cristiano Ronaldo. W 1 połowie bardzo ładnie jebnął z daleka, tyle, że w słupek. Gdyby pocelował troszke lepiej prawdopodobnie byłaby to jak dotychczas najładniejsza bramka mundialu, a CR9 wreszcie udowodniłby, że potrafi też błyszczeć na w rozgrywkach reprezentacyjnych (póki co jest tu średni, w eliminacjach nie strzelił żadnej bramki!). Chłopak ma chamsko, bo są wobec niego wielkie oczekiwania. Ludzie chcą by został taką gwiazdą mundialu jak niegdyś Zidane, czy też Ronaldo (grubasek Smile) w Korei i Japonii. Ale zauważmy, że żeby zostać gwiazdorem mundialu, trzeba grać w bardzo silnej ekipie, która pozwoli się wybić. Zizou czy Ronaldo grali w reprezentacjach, które na ówczesnych mundialach były DOMINATING! więc mieli bardzo dobre warunki do rozwinięcia skrzydeł. Natomiast reprezentacja Portugalii w chwili obecnej chyba nie jest aż tak silna jak bywała i Kristjano sam nic nie wyczaruje. Oczywiście może się zdarzyć, że wpierdoli kilka bramek np. Korei Płn. ale to o niczym nie świadczy. (Swoją drogą czekam na mecz Brazylia - Korea Płn. i spodziewam się, że Canarinhos spuszczą im wpierdol Very Happy).
No i ciekaw jestem jak się Leo Messi zaprezentuje, póki co coś niecoś pokazał w meczu z Nigerią. Myslę, że ma szansę coś zwojować z Argentyną!
Wto 18:15, 15 Cze 2010 Zobacz profil autora
Bestyja

Posty: 3256

Ja myślę, że Korea płuca wypluje by zwyciężyć. W sumie mają przechamską motywację... obozy pracy itp. nie są zachęcające.

Co do dzisiejszej Portugalii: miałem nadzieję, że pokażą coś więcej. A szło im ciężko. Christiano w sumie jakoś dawał se radę.
Wto 20:21, 15 Cze 2010 Zobacz profil autora
Steel Punch

Posty: 5092

Nie ogladalem potrugalli, bo musialem jechac do zlotych po jakis garniak Confused Garniaka nie kupilem, ( fajne ceny) a meczu chyba tez nie zaluje Wink
Wto 20:29, 15 Cze 2010 Zobacz profil autora
Kowal
Dominating!

Posty: 5653

po 45 minutach canarinhos odwalaja faila. graja leniwie, pozwalaja na wiele korei, no i nic lamusy nie strzelili. luis fabiano to nie ronaldo... przydał by sie ronaldinho...
Wto 21:22, 15 Cze 2010 Zobacz profil autora
Kowal
Dominating!

Posty: 5653

kurde, ładne brameczki Brazylia umieściła. korea też się ładnie odgryzła.
póki co jeden z lepszych meczów mundialu, przynajmniej w miarę sporo bramek padło. było trochę brazyliany, jak i trochę niespodzianki, bo tylko 1 bramkowe zwycięstwo canarinhos
Wto 22:50, 15 Cze 2010 Zobacz profil autora